Vydáno: 18. 2. 2016
Prošlo odborným dohledem
Hygienické vybavení pracoviště Ing. Christian Žmolík, ID 15832 Může si s. r. o. zabývající se ostrahou objektu dát do nákladů + odečíst DPH z nákupu ohřívače/udržovače teploty jídla (nerezový box ve kterém jídlo vydrží teplé několik hodin - elektrický chafing), které využívají zaměstnanci v obědové pauze, protože nedostávají stravenky? A vybavení kuchyňky - talíře, sklenice jsou daňovým nákladem podle § 24 písm. j) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů? Odpověď:
Zdroj: Unes - účetnictví neziskového sektoru, 2/2016.