Zveme vás na online konferenci Transferové ceny!

Vydáno: 1 minuta čtení

Srdečně vás zveme na druhý ročník online konference k transferovým cenám, která se bude konat 20. 9. 2022. Program bude opravdu nabitý, máte se na co těšit! Hlavním tématem bude daňová kontrola týkající se převodních cen, aktuální trendy v této oblasti a samozřejmě dokumentace k transferovým cenám.

Finanční úřady se v rámci daňových kontrol stále častěji zaměřují na nastavení transferových cen. Průzkumy dlouhodobě ukazují, že transferové ceny jsou pro poplatníky působící ve skupině podniků nejrizikovější daňovou oblastí. 

Účastníci konference, kteří nesou odpovědnost za převodní ceny ve své firmě, získají návod, jak s minimálními náklady efektivně nastavit transakce se spřízněnými společnostmi a průběžně dokumentovat tyto transakce, aby se minimalizovala související daňová rizika. Naučí se, jak připravit dokumentační balíček k převodním cenám a jak se připravit na případnou daňovou kontrolu.

Sleva pro předplatitele

Předplatitelé služby DAUČ mohou využít 30% slevu! Stačí zadat v objednávce do poznámky: předplatitel. (V tomto případě však nelze zvolit platbu online, sleva bude zohledněna až při fakturaci.)

>>> Podrobný obsah, časový harmonogram i možnost objednání naleznete zde! <<<