SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023: Poslední možnost nominovat!

Vydáno: 1 minuta čtení

Nejpozději do 14. listopadu 2023 může veřejnost nominovat své oblíbené daňové a účetní specialisty do soutěže SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023. Porota následně vybere finalisty, pro které bude možné hlasovat do 10. ledna 2024. Vyhlášení výsledků se uskuteční ve středu 7. února 2024 během slavnostního galavečera.

Pro nominaci a hlasování využijte webových stránek soutez.dauc.cz.

Soutěž má osm kategorií, které odrážejí různé aspekty daní a účetnictví. Některé kategorie jsou založené na nominacích a hlasování veřejnosti, jako například „Daňař roku“, „Účetní osobnost roku“ či „Nejvstřícnější pracoviště finančního úřadu“. Jiné kategorie jsou čistě v rukou poroty, jako například „Daňová firma roku“ nebo „Účetní firma roku“. V těchto dvou nových kategoriích má porota za cíl vybrat a ocenit firmy z daňového či účetního oboru za významný inovativní počin za rok 2023. Může se jednat o firmy, které přichází s novými přístupy, technologiemi, zlepšují účetní procesy, nebojí se realizovat odvážné projekty, ať už směrem k zákazníkům či svým zaměstnancům, či jinou formou přispívají odborné veřejnosti.

Nedílnou součástí je vyhlášení žebříčku největších poradenských firem za rok 2023, který se sestavuje na základě několika sledovaných ukazatelů.

Harmonogram soutěže:

  • Zahájení: 17. října 2023
  • Nominace: do 14. listopadu 2023
  • Ukončení hlasování: 10. ledna 2024
  • Vyhlášení výsledků: 7. února 2024

Pro více informací o soutěži navštivte soutez.dauc.cz.