Hygienické vybavení pracoviště

Vydáno: 1 minuta čtení

Může si s. r. o. zabývající se ostrahou objektu dát do nákladů + odečíst DPH z nákupu ohřívače/udržovače teploty jídla (nerezový box ve kterém jídlo vydrží teplé několik hodin - elektrický chafing), které využívají zaměstnanci v obědové pauze, protože nedostávají stravenky? A vybavení kuchyňky - talíře, sklenice jsou daňovým nákladem podle § 24 písm. j) zákona č. 586/1992 Sb. , o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů?

Hygienické vybavení pracoviště