ISSS 2011 - Internet ve státní správě a samosprávě

Vydáno: 8 minut čtení

Ve dnech 4. a 5. dubna 2011 se v Hradci Králové uskutečnil již 14. ročník konference ISSS. V kongresovém centru Aldis se setkali politici, zástupci státních orgánů a samospráv, odborníci a dodavatelé moderních technologií z domova i ze zahraničí, aby se společně věnovali problematice e-Governmentu1) na evropské, národní, regionální i lokální úrovni.

ISSS 2011 - Internet ve státní správě a samosprávě
Mgr.
Martina
Smetanová
Deloitte Audit Praha
Hlavním pořadatelem konference byla společnost Triada. Generálním partnerem se stala Česká spořitelna. Na její přípravě se podílela i některá ministerstva a podnikatelské subjekty. Výkonným ředitelem konference byl Tomáš Renčín.
Letošní ročník ISSS se konal pod záštitou premiéra České republiky Petra Nečase, ministra vnitra Radka Johna, ministra zdravotnictví Leoše Hegera, ministra životního prostředí Tomáše Chalupy a Asociace krajů České republiky. Konferenci Visegrádské čtyřky jako obvykle zaštítil Přemysl Sobotka (1. místopředseda Senátu Parlamentu České republiky). Garanty jednotlivých programových bloků byla zejména ministerstva a státní organizace.
Konferenci i letos doprovázela mezinárodní setkání LORIS (Local and Regional Information Society) a V4D