Daň z nemovitosti
OaO ID: 1400
Zodpovězeno: 18. 05. 2007
Plné znění otázky
Jsem majitelem nájemního domu, který byl postaven ve třicátých letech. Zajímalo by mne, zda je pravdou, že nájemní domy postavené do roku 1949, jsou osvobozené od daně z nemovitosti? Doposud platím daň z nemovitosti.
Odpověď
Máte předplatné? Přihlaste se
Tento dokument je jen pro předplatitele
Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma
Díky registraci získáte přístup k:
- Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
- Databázi Expertních odpovědí
- Týdeníku DAUČ
- Daňové legislativě
- Vybraným chytrým vzorům
Chcete vědět víc o předplatném ?