Daň z nemovitosti

OaO ID: 1400 Zodpovězeno: 18. 05. 2007

Plné znění otázky

Jsem majitelem nájemního domu, který byl postaven ve třicátých letech. Zajímalo by mne, zda je pravdou, že nájemní domy postavené do roku 1949, jsou osvobozené od daně z nemovitosti? Doposud platím daň z nemovitosti.

Odpověď

Máte předplatné? Přihlaste se

Tento dokument je jen pro předplatitele

Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma

Díky registraci získáte přístup k:

  • Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
  • Databázi Expertních odpovědí
  • Týdeníku DAUČ
  • Daňové legislativě
  • Vybraným chytrým vzorům

Chci se zaregistrovat

Chcete vědět víc o předplatném ?