Daň z nemovitosti

OaO ID: 2315 Zodpovězeno: 21. 02. 2008

Plné znění otázky

Poplatník podal daňové přiznání k dani z nemovitosti v roce 2004. V roce 2006 přikoupil pozemek a na tuto koupi podal dílčí daňové přiznání za rok 2006 k 31. 1. 2007. V roce 2007 však po dohodě se sousedem zase (jinou) část pozemku prodal. Bude podávat v lednu 2008 opět dílčí daňové přiznání nebo dodatečné daňové přiznání?

Odpověď

Máte předplatné? Přihlaste se

Tento dokument je jen pro předplatitele

Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma

Díky registraci získáte přístup k:

  • Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
  • Databázi Expertních odpovědí
  • Týdeníku DAUČ
  • Daňové legislativě
  • Vybraným chytrým vzorům

Chci se zaregistrovat

Chcete vědět víc o předplatném ?