Daň z nemovitosti
OaO ID: 2315
Zodpovězeno: 21. 02. 2008
Plné znění otázky
Poplatník podal daňové přiznání k dani z nemovitosti v roce 2004. V roce 2006 přikoupil pozemek a na tuto koupi podal dílčí daňové přiznání za rok 2006 k 31. 1. 2007. V roce 2007 však po dohodě se sousedem zase (jinou) část pozemku prodal. Bude podávat v lednu 2008 opět dílčí daňové přiznání nebo dodatečné daňové přiznání?
Odpověď
Máte předplatné? Přihlaste se
Tento dokument je jen pro předplatitele
Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma
Díky registraci získáte přístup k:
- Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
- Databázi Expertních odpovědí
- Týdeníku DAUČ
- Daňové legislativě
- Vybraným chytrým vzorům
Chcete vědět víc o předplatném ?