Daň z příjmů fyzických osob, sdružení
OaO ID: 7710
Zodpovězeno: 10. 11. 2011
Plné znění otázky
Jsem FO, vedu DE a jsem plátce DPH. Dne 1. 10. 2011 jsem uzavřela smlouvu o sdružení se svým manželem, který je také FO (od 30. 9. 2011), také vede DE a také je plátcem DPH. V DAP za 2011 budu dělit příjmy i výdaje polovinou za celé zdaňovací období ? Nebo budu příjmy i výdaje dělit alikv. od října 2011?
Odpověď
Máte předplatné? Přihlaste se
Tento dokument je jen pro předplatitele
Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma
Díky registraci získáte přístup k:
- Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
- Databázi Expertních odpovědí
- Týdeníku DAUČ
- Daňové legislativě
- Vybraným chytrým vzorům
Chcete vědět víc o předplatném ?