Daň z příjmů fyzických osob, sdružení

OaO ID: 7710 Zodpovězeno: 10. 11. 2011

Plné znění otázky

Jsem FO, vedu DE a jsem plátce DPH. Dne 1. 10. 2011 jsem uzavřela smlouvu o sdružení se svým manželem, který je také FO (od 30. 9. 2011), také vede DE a také je plátcem DPH. V DAP za 2011 budu dělit příjmy i výdaje polovinou za celé zdaňovací období ? Nebo budu příjmy i výdaje dělit alikv. od října 2011?

Odpověď

Máte předplatné? Přihlaste se

Tento dokument je jen pro předplatitele

Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma

Díky registraci získáte přístup k:

  • Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
  • Databázi Expertních odpovědí
  • Týdeníku DAUČ
  • Daňové legislativě
  • Vybraným chytrým vzorům

Chci se zaregistrovat

Chcete vědět víc o předplatném ?