Plnička CNG - spotřební daň

OaO ID: 19054 Zodpovězeno: 27. 03. 2017

Plné znění otázky

Společnost má v plánu pořídit plničku CNG, kterou bude plnit své vysokozdvižné vozíky a osobní automobil. Bude muset odvádět spotřební daň z natankovaného CNG? Pokud ano, od kdy, v jaké výši a jakým způsobem?

Odpověď

Máte předplatné? Přihlaste se

Tento dokument je jen pro předplatitele

Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma

Díky registraci získáte přístup k:

  • Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
  • Databázi Expertních odpovědí
  • Týdeníku DAUČ
  • Daňové legislativě
  • Vybraným chytrým vzorům

Chci se zaregistrovat

Chcete vědět víc o předplatném ?