Plnička CNG - spotřební daň
OaO ID: 19054
Zodpovězeno: 27. 03. 2017
Plné znění otázky
Společnost má v plánu pořídit plničku CNG, kterou bude plnit své vysokozdvižné vozíky a osobní automobil. Bude muset odvádět spotřební daň z natankovaného CNG? Pokud ano, od kdy, v jaké výši a jakým způsobem?
Odpověď
Máte předplatné? Přihlaste se
Tento dokument je jen pro předplatitele
Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma
Díky registraci získáte přístup k:
- Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
- Databázi Expertních odpovědí
- Týdeníku DAUČ
- Daňové legislativě
- Vybraným chytrým vzorům
Chcete vědět víc o předplatném ?