Výživné a exekuce

OaO ID: 31060 Zodpovězeno: 13. 04. 2022

Plné znění otázky

Zaměstnanec má exekuci na výživné, které se strhává, dosud nenabylo právní moci, takže se deponuje. Teď přišla exekuce nepřednostní, bude čekat dokud nebude zaplacené dlužné výživné? Pak se zároveň bude strhávat běžné výživné. Takže se bude moci strhávat běžné výživné plus exekuce nepřednostní? Nebo jak tedy postupovat?

Odpověď

Máte předplatné? Přihlaste se

Tento dokument je jen pro předplatitele

Zaregistrujte se a získejte přístup k obsahu ve verzi Master na 10 dní zdarma

Díky registraci získáte přístup k:

  • Článkům z oblasti daní, podnikání, práva, účetnictví, neziskového sektoru a ESG
  • Databázi Expertních odpovědí
  • Týdeníku DAUČ
  • Daňové legislativě
  • Vybraným chytrým vzorům

Chci se zaregistrovat

Chcete vědět víc o předplatném ?