Sazba DPH při prodeji knih na Slovensko plátci/neplátci DPH a daňové přiznání

Plné znění otázky

Společnost s r. o., plátce DPH zabývá se výrobou knih. Fakturace knih na Slovensko plátci DPH uvedeme do přiznání na ř. 20? Naopak pokud budeme knihy z EU nakupovat od plátce DPH, na jaký ř. v daňovém přiznání budeme hodnotu vykazovat?

Odpověď

Související dokumenty

Související předpisy

§ 63, 64, 65, 71i zákona 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty