Dovolená po skončení pracovní neschopnosti

Plné znění otázky

Zaměstnankyně je v pracovní neschopnosti od 1. 1. 2024, pracuje 5 dní týdnů po 8 hodinách. Jaký bude její nárok na dovolenou v případě, že: a) bude neschopna po celý rok, b) bude neschopna do 30. 9. 2024, c) bude neschopna do 30. 11. 2024?

Odpověď

Související dokumenty

Související předpisy

§ 216, 213 zákona 262/2006 Sb., zákoník práce