Úmrtí zaměstnance a výplata mzdy

Plné znění otázky

V 5/2024 nám zemřel zaměstnanec. Výplatu dostával vždy v hotovosti . V době smrti žil ve společné domácnosti pouze s družkou. Jak máme nyní a komu vyplatit výplatu za květen?

Odpověď

Související dokumenty

Související předpisy

§ 328 zákona 262/2006 Sb., zákoník práce