Přijetí služby ze třetí země od neplátce DPH

Plné znění otázky

Jsme povinni jakožto tuzemský plátce DPH přiznat v tuzemsku daň ze služby, která nám byla poskytnuta ve třetí zemi osobou ze třetí země neusazenou v tuzemsku? Jednalo se o nákup softwaru do PC. Místem plnění bude ČR? Stát dodavatele je Belize City. 

Odpověď

Související dokumenty

Související předpisy

§ 9, 9a zákona 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty