Poskytnutí služby do jiného členského státu a povinnost identifikované osoby podat daňové přiznání

Plné znění otázky

Český podnikatel poskytl v dubnu službu osobě povinné k dani v JČS EU a stal se identifikovanou osobou. Jiná plnění podnikatel neměl, podá souhrnné hlášení. Musí za duben podat daňové přiznání?

Odpověď

Související dokumenty

Související předpisy

§ 101, 9-10d zákona 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty