Aktuálně

Ministerstvo financí zve veřejnost na den otevřených dveří 28. září

Datum vydání: 19. 9. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

V rámci oslav 100. výročí vzniku Československa bude Ministerstvo financí jedním z prvních úřadů, který otevře své brány veřejnosti. Návštěvníci uvidí historické prostory bývalého kláštera bosých karmelitánek z roku 1655 i moderní trakt z roku 1928 podle architektů Františka Roitha a Karla Pecánka.

Nejnovější expertní obsah pro naše předplatitele!

Datum vydání: 19. 9. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Předplatitelé verze DAUC EXPERT mají nově k dispozici další odborné čtení, tentokrát na téma Nabídková povinnost zaměstnavatele nebo daňový režim důchodů. Dále uveřejňujeme aktuální judikaturu Nejvyššího správního soudu a několik praktických dotazů z naší poradny.

Nové články na DAUC.cz nejen pro účetní specialisty: Změny v IFRS – DPH v daňovém balíčku – Nepeněžní příjem u nájmu – Zálohy

Datum vydání: 17. 9. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Právě jsme na náš portál publikovali články, v nichž informujeme o nově vydaném Koncepčním rámci pro finanční výkaznictví nebo o chystaných změnách DPH. Na dalších příspěvcích si ověříte vaše postupy při daňovém řešení nájmů či záloh.

Další příspěvky na DAUC.cz z oblasti daně z příjmů, DPH nebo směrnice DAC 6

Datum vydání: 14. 9. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Naši předplatitelé mají k dispozici další aktuální příspěvky z oblasti daně z příjmů, DPH i správy daní od renomovaných autorů ze soukromé i státní sféry, jako je Eva Sedláková, Václav Benda nebo Marcel Pitterling.