Aktuálně

Nejnovější příspěvky na DAUC.cz: Novinky v DPH u služeb spojených s dovozem a vývozem a u zdaňování společností (sdružení)

Datum vydání: 19. 3. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Nejen DPH se ovšem týkají aktuální uveřejněné články. Pro náš Portál daňových poradců a účetních profesionálů DAUC.cz vypracovali naši přední odborníci také přehled legislativních novinek a praktický příspěvek k rozdílům v daňovém řešení prodeje hmotného majetku – včetně názorných příkladů.

Seminář: Významná úspora na DPH do rozpočtů měst a městských částí

Datum vydání: 19. 3. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Víte, že navýšení rozpočtů měst a městských částí můžete docílit bez snižování výdajů nebo složitého zvyšování příjmů? Dle našich zkušeností nastavení optimálního uplatňování systému DPH přinese radnici částky v milionech korun.

Metodické aktuality číslo 4/2018

Datum vydání: 14. 3. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Na internetových stránkách Svazu účetních ČR jsou k dispozici Metodické aktuality Svazu účetních č. 4/2018 ze dne 12. března 2018.

Aktuální články na téma fúze, osvobození od DPH či příkazní smlouvy

Datum vydání: 14. 3. 2018
Autor: Redakce portálu DAUČ

Naši předplatitelé naleznou mezi nejnovějšími dokumenty opět příspěvky ze široké škály oblastí, tentokrát je to daň z příjmů právnických osob, DPH, občanský zákoník či insolvenční zákon ve vztahu k daňovému řádu. Nechybí ani stručně okomentovaná aktuální daňová judikatura.