INDIVIDUAL

Předplatné nabízí nezbytné minimum pro všechny, kteří potřebují mít pravidelný přehled o dění v daňové a účetní oblasti. Verze obsahuje nejlepší výběr toho nejdůležitějšího z oboru.

Tato verze je pro vás optimální, pokud potřebujete mít základní přehled o tom, co je nového v oblasti daní a účetnictví. Kromě odborných článků získáte přístup k legislativě a řadě pokročilých funkcí pro práci s informacemi.

Články

Odborné články ze tří časopisů:
Daně a právo v praxi,
Účetnictví v praxi a Učetnictví neziskového sektoru, včetně navazující legislativy.

Expertní poradna: 5 vlastních dotazů (bez kompletní databáze)

V rámci tohoto předplatného můžete našim autorům položit až 5 odborných dotazů, se kterými si nevíte rady.

Legislativa

Spolupracujeme se systémem ASPI Wolters Kluwer ČR! Všechny důležité daňové zákony, nařízení, vyhlášky, pokyny a informace máte na DAUČ na jednom místě. Včetně funkcí pro snadnější práci s předpisy (např. časové řezy a jejich porovnání) a vzájemné provázanosti textů.

Každý týden Novinky s přidanou hodnotou

Nejdůležitější novinky z webů ministerstev, vlády, profesních komor a dalších oficiálních i zpravodajských webů za uplynulý týden – to je týdeník DAUČ Novinky s přidanou hodnotou. Proč ještě byste si ho neměli nechat ujít?


Uznávaní autoři

Autory příspěvků jsou renomovaní odborníci ze státní správy, daňoví poradci, účetní a auditoři. Díky tomu se na naše texty můžete spolehnout. Mezi naše autory patří například:

Vybrané články prochází odborným dohledem specialistů na danou problematiku, spolupracujeme například s JUDr. Ing. Lubomírem Janouškem, Ing. Drahomírou Martincovou, Ing. Ladislavem Pitnerem a dalšími odborníky.

 

Naši zákazníci říkají

 • „Jsem spokojená a jsem ráda, že mohu tuto službu využívat.“
 • „Aktuálnost, rozsah, odbornost, pestrost témat, přehlednost, srozumitelnost, řešené příklady z praxe – to je pro mě DAUČ.“
 • „Předplatné DAUČ jsem si zařídila na doporučení kamarádky, také účetní. Dřív jsem měla problém najít všechny potřebné informace a mít u nich jistotu, že jsou správné. S DAUČ tuto jistotu mám. Navíc mi každý týden chodí i PDF týdeník a díky němu mám perfektní přehled o tom, co je v daních a účetnictví nového.“
 • „Přehledné a většinou najdu to, co hledám.“
 • „Vždy jsem našla odpověď na svůj problém. Přehledné, srozumitelné.“

Časté otázky

 • Kteří autoři píší pro aplikaci DAUČ?

  Na DAUČ uveřejňujeme především články od našich renomovaných autorů – daňových poradců velkých poradenských firem, ale i individuálních autorit z oboru, a samozřejmě i z řad zástupců státní správy.

  Můžeme se pochlubit významnými jmény jako například JUDr. Eva Benešová, LL.M., Ing. Pavel Běhounek, Ing. Zdenka Cardová, Ing. Martin Děrgel, Mgr. Ing. Alena Dugová, Ing. Tomáš Hajdušek, Mgr. Tomáš Rozehnal, Ph.D., JUDr. Bořivoj Šubrt, Ing. Jiří Vychopeň, Ing. Vladimír Zdražil.

  Odbornými garanty našeho obsahu jsou specialisté JUDr. Ing. Lubomír Janoušek, Ing. Ivana Pilařová, Ing. Ladislav Pitner, Ing. Bc. Marcel Pitterling, Ph.D.

 • Jak probíhá vyúčtování předplatného?

  Předplatné začíná od data objednání a bude ukončeno ke konci kalendářního roku.

  Při objednání od 1. 1. do 30. 9. začíná předplatné dnem vystavení faktury a končí 31. 12. příslušného kalendářního roku.

  Při objednání od 1. 10. do 31. 12. začíná předplatné dnem vystavení faktury a končí 31. 12. následujícího kalendářního roku.

  Podrobné informace k počítání ceny naleznete na objednávkovém formuláři.

 • Mohu zajistit předplatné i pro své kolegy?

  Ano, další předplatné můžete jednoduše dokoupit přes odkaz v horním menu na Předplatné, případně ve vašem profilu přes odkaz Koupit další předplatné.

  Poté můžete kolegům zaslat pozvánku s volnou licencí, aby ji mohli začít používat – více se dočtete v Nápovědě.

  Máte zájem o výhodné multilicenční předplatné? Kontaktujte nás!

Roční předplatné:
3 500 Kč + DPH

Objednat