DAUČ

Vydáno: 4 minuty čtení

Předplatné nabízí nezbytné minimum pro všechny, kteří potřebují mít pravidelný přehled o dění v daňové a účetní oblasti. Verze obsahuje nejlepší výběr toho nejdůležitějšího z oboru.

Tato verze je pro vás optimální, pokud potřebujete mít základní přehled o tom, co je nového v oblasti daní a účetnictví. Kromě odborných článků získáte přístup k legislativě a řadě pokročilých funkcí pro práci s informacemi.

Články

Odborné články z časopisů Daně a právo v praxi a Účetnictví v praxi. Včetně navazující legislativy a hlídání aktuálnosti příspěvků.

Poradna

V rámci svého předplatného můžete našim autorům položit až 7 odborných dotazů, se kterými si nevíte rady.

Legislativa

Spolupracujeme se systémem ASPI Wolters Kluwer ČR! Všechny důležité daňové zákony, nařízení, vyhlášky, pokyny a informace máte na DAUČ na jednom místě. Včetně funkcí pro snadnější práci s předpisy a vzájemné provázanosti textů.


Uznávaní autoři

Autory příspěvků jsou renomovaní odborníci ze státní správy, daňoví poradci, účetní a auditoři. Díky tomu se na naše texty můžete spolehnout. Mezi naše autory patří například:

Vybrané články prochází odborným dohledem specialistů na danou problematiku, spolupracujeme například s JUDr. Ing. Lubomírem Janouškem, Ing. Drahomírou Martincovou, Ing. Ladislavem Pitnerem a dalšími odborníky.

Naši zákazníci říkají

“Předplatné DAUČ jsem si zařídila na doporučení kamarádky, také účetní. Dřív jsem měla problém najít všechny potřebné informace a mít u nich jistotu, že jsou správné. S DAUČ tuto jistotu mám. Navíc mi každý týden chodí i PDF týdeník a díky němu mám perfektní přehled o tom, co je v daních a účetnictví nového.”

Jana Malá

Časté otázky

 • Kteří autoři píší na portál

  Na portálu uveřejňujeme především články od našich renomovaných autorů – daňových poradců velkých poradenských firem, ale i individuálních autorit z oboru, a samozřejmě i z řad zástupců státní správy.

  Můžeme se pochlubit významnými jmény jako například JUDr. Eva Benešová, LL.M., Ing. Pavel Běhounek, Ing. Zdenka Cardová, Ing. Martin Děrgel, Mgr. Ing. Alena Dugová, Ing. Tomáš Hajdušek, Mgr. Tomáš Rozehnal, Ph.D., JUDr. Bořivoj Šubrt, Ing. Jiří Vychopeň, Ing. Vladimír Zdražil.

  Odbornými garanty našeho obsahu jsou specialisté JUDr. Ing. Lubomír Janoušek, Ing. Ivana Pilařová, Ing. Ladislav Pitner, Ing. Bc. Marcel Pitterling, Ph.D.

 • Jak probíhá vyúčtování předplatného

  Předplatné začíná od data uhrazení zálohové faktury a bude ukončeno ke konci daného kalendářního roku.

  Při objednání periodického tisku se vždy jedná o kalendářní předplatné. Zákazník obdrží nejbližší následující expedované číslo spolu se zálohovou fakturou a další čísla dle příslušné periodicity do konce kalendářního roku. Pokud si zákazník přeje obdržet kompletní ročník časopisu (zaslat zpětně starší čísla časopisu), je nutno toto uvést jako poznámku v objednacím formuláři. Více na Všeobecné obchodní podmínky.

 • Mohu zajistiť licenci i pro své kolegy?

  Předplatné začíná od data uhrazení zálohové faktury a bude ukončeno ke konci daného kalendářního roku.

  Při objednání periodického tisku se vždy jedná o kalendářní předplatné. Zákazník obdrží nejbližší následující expedované číslo spolu se zálohovou fakturou a další čísla dle příslušné periodicity do konce kalendářního roku. Pokud si zákazník přeje obdržet kompletní ročník časopisu (zaslat zpětně starší čísla časopisu), je nutno toto uvést jako poznámku v objednacím formuláři. Více na Všeobecné obchodní podmínky

Roční předplatné - 2 800 Kč + DPH

Objednat