MASTER

Předplatné nabízí kompletní informační servis tolik potřebný pro každodenní odbornou praxi.

Tato verze je vhodná pro všechny daňaře a účetní, kteří se potřebují detailně orientovat v daních či účetnictví a zajímají se o specifické problémy odborné praxe. Kromě odborných článků a legislativy je předností této vrze možnost porovnání různých časových znění předpisu, výběr komentářů a důvodových zpráv nebo expertní komentovaná judikatura.

Články a výklady

Odborné články z následujících šesti časopisů včetně navazující legislativy:
Daně a právo v praxi,
Účetnictví v praxi,
FDUB (Finanční, daňový a účetní bulletin),
UNES (Účetnictví neziskového sektoru),
Expertní příspěvky / Daňový expert,
DHK (Daňová a hospodářská kartotéka).
Součástí je také výklad účtové osnovy a přehledné údaje z Tabulek a informací pro daně a podnikání.

Expertní poradna: 7 vlastních dotazů

V rámci tohoto předplatného můžete našim autorům položit až 7 odborných dotazů, se kterými si nevíte rady. Máte přístup do kompletní databáze expertních odpovědí.

Legislativa a výběr 7 komentářů

Spolupracujeme se systémem ASPI Wolters Kluwer ČR! Všechny důležité daňové zákony, nařízení, vyhlášky, pokyny a informace na jednom místě v aplikaci DAUČ. K sedmi vybraným zákonům jsou k dispozici také autorské komentáře (viz tabulka Předplatné). Včetně funkce porovnání různých časových znění, vzájemné provázanosti textů a dalších nástrojů pro snadnější práci s předpisy.

20 chytrých vzorů

Chytré vzory aplikace DAUČ jsou interaktivní dokumenty, které si můžete vyplnit podle vašich potřeb a použít pro komunikaci se správcem daně - od oznámení, přes žádosti, stížnosti či podněty, nechybí ani plná moc nebo reakce na výzvu. V rámci předplatného verze MASTER máte k dispozici 20 základních vzorů z celkových 45.

Každý týden Novinky s přidanou hodnotou

Nejdůležitější novinky z webů ministerstev, vlády, profesních komor a dalších oficiálních i zpravodajských webů za uplynulý týden – to je týdeník DAUČ Novinky s přidanou hodnotou. Proč ještě byste si ho neměli nechat ujít?


Uznávaní autoři

Autory příspěvků jsou renomovaní odborníci ze státní správy, daňoví poradci, účetní a auditoři. Díky tomu se na naše texty můžete spolehnout. Mezi naše autory patří například:

Naši zákazníci říkají

 • „Služba je velmi kvalitní, téměř každé téma je zpracováno.“
 • „Aktuálnost, rozsah, odbornost, pestrost témat, přehlednost, srozumitelnost, řešené příklady z praxe – to je pro mě DAUČ.“
 • „Licenci MASTER používáme téměř denně, ať už pro potvrzení našeho názoru ve sporných situacích, případně pro orientaci v nějakém úplně novém problému. Návaznost příspěvků na paragrafy je pro nás klíčová. Hodně nám pomáhá také množství komentované judikatury.“
 • „Oceňuji rychlé vyhledávání a kvalitní odpovědi.“
 • „Vše přehledné, najdeme všechny informace v krátkém čase, velká rozmanitost témat.“
 • „Rychlá a kvalifikovaná odpověď.“

Časté otázky

 • Kteří autoři píší pro aplikaci DAUČ?

  Na DAUČ uveřejňujeme především články od našich renomovaných autorů – daňových poradců velkých poradenských firem, ale i individuálních autorit z oboru, a samozřejmě i z řad zástupců státní správy.

  Můžeme se pochlubit významnými jmény jako například JUDr. Eva Benešová, LL.M., Ing. Pavel Běhounek, Ing. Zdenka Cardová, Ing. Martin Děrgel, Mgr. Ing. Alena Dugová, Ing. Tomáš Hajdušek, Mgr. Tomáš Rozehnal, Ph.D., JUDr. Bořivoj Šubrt, Ing. Jiří Vychopeň, Ing. Vladimír Zdražil.

  Odbornými garanty našeho obsahu jsou specialisté JUDr. Ing. Lubomír Janoušek, Ing. Ivana Pilařová, Ing. Ladislav Pitner, Ing. Bc. Marcel Pitterling, Ph.D.

 • Jak probíhá vyúčtování předplatného?

  Předplatné začíná od data objednání a bude ukončeno ke konci kalendářního roku.

  Při objednání od 1. 1. do 30. 9. začíná předplatné dnem vystavení faktury a končí 31. 12. příslušného kalendářního roku.

  Při objednání od 1. 10. do 31. 12. začíná předplatné dnem vystavení faktury a končí 31. 12. následujícího kalendářního roku.

  Podrobné informace k počítání ceny naleznete na objednávkovém formuláři.

 • Mohu zajistit předplatné i pro své kolegy?

  Ano, další předplatné můžete jednoduše dokoupit přes odkaz v horním menu na Předplatné, případně ve vašem profilu přes odkaz Koupit další předplatné.

  Poté můžete kolegům zaslat pozvánku s volnou licencí, aby ji mohli začít používat – více se dočtete v Nápovědě.

  Máte zájem o výhodné multilicenční předplatné? Kontaktujte nás!

Roční předplatné:
7 900 Kč + DPH

Objednat